Nejlepší střelec: Jan Zahradník : 128 bodů /NH Ostrava/
MVP turnaje: Matěj Svoboda /NH Ostrava/
A“ all stars team: Viktor  Půlpán /Pardubice/ – Přemysl Richter /Pardubice/ – David Pekárek /Prostějov/ – Stanislav Kořínek /Prostějov/- Jakub Schinko /Sparta/
„B“ All stars team: Marek Líčeník /Brno/ – David Škranc /Vysočina/ – Jan Zahradník /NH Ostrava/ – Michal Katreniak /NH Ostrava/ – Jan Leczo /NH Ostrava/.

BK NH Ostrava – BK Pardubice   74:46/15:15, 32:27, 48:35/

Domácí velmi dobře začali a ve 4. minutě vedli 11:2. Hosté se však nevzdali a záhy vyrovnali na 13:13. Skóre se přelévalo z jedné strany na druhou, přičemž ani jeden celek nezískal rozhodující trhák. Za domácí se prosazoval zejména Svoboda se Zahradníkem, hosty držel ve hře Richter, Půlpán a Potoček. Ke konci poločasu Ostravané přeci jen získali pětibodové vedení. Hosty trápila střelba trestných hodu, o čemž svědčí jedenáct nedaných šestek v prvních dvaceti minutách. Pardubice ještě držely šanci krátce po zahájení druhé půle, ale výborně hrající Zahradník přivedl NH do desetibodového trháku. Hostům se nedařila střelba a také z pod koše se prosazovali čím dál obtížněji. Toho  domácí využili ke zvýšení náskoku až na dvacet bodů.V tom momentě již bylo o osudu utkání rozhodnuto, stejně tak jako i ozisku přeborníka ČR. V závěrečných minutách již dostali šanci hráči z lavičky, což  na výsledek již nemělo významnější vliv. Titul tak zaslouženě získali svěřenci trenéra Martina Večerky a oplatili tak Pardubicím porážku z loňského finále starších minižáků v Lovosicích.

NH Ostrava: Zahradník 23, Leczo 14, Svoboda 12, Katreniak, Jančík 9, Šotlík 2, Olka a Bosák1.
Pardubice: Richtr 12, Půlpán 9, Potoček 6, Preisler a Havránek 5, Chocholouš a Rovenský 3, Dohnal 2, Tkáč 1.
Nejlepší hráči utkání: VŠICHNI!!! ( BK NH Ostrava) – Richtr (BK Pardubice)

BK Prostějov – JBC Brno   78:47   (28:15, 32:43, 52:62)

Jasná výhra Prostějova přišla po výborném výkonu celého týmu, který svého protivníka předčil po všech stránkách. Již v poločase bylo o vítězi rozhodnuto a dvojice Kořínek – Pekárek režírovala skvělý výkon celého družstva, které tak po právu získalo třetí místo.

Prostějov: Kořínek 34, Sehnal 14, Pekárek 9, Nečas 7, Mlčoch 5, Blaha 4, Jančík a Krchňavý po 2, Menšík 1
Brno: Živný 12, Barák a Nový po 9, Svoboda 7, Kereselibze 4, Líčeník, Jimramorský a Nováček po 2
Nejlepší hráči utkání: Kořínek ( BK Prostějov) – Živný (JBC Brno)

BC Vysočina – BA Sparta 74:92 (18:20, 32:43, 52:62)

Jasná výhra Sparty přišla po dobrém výkonu celého týmu, který zvýraznil svou výhru na dvacet bodů až v závěrečném dějství, kdy se vyfauloval Škranc. V prvním poločase se Pražané museli vyrovnat s houževnatým odporem Vysočiny, která svému soupeři nedarovala žádný laciný koš a Sparta, i když slušně bránila Škrance, musela k výhře zapnou pátý rychlostní stupeň, protože nižší rychlostní stupně by jí k výhře nedovedly.
Sparta tak definitivně rozhodla o zisku čtvrté příčky.

Vysočina: Škranc 24, Janík 14, Knetl 9, Jokl 8, Burian 6, Hartman a Krajcigr po 4, Coufal Jakub 3, Coufal Jan 2
Sparta: Schinko 29, Fejfar 20, Snopek 11, Kainc 10, Weiss 8, Přibyl 5, Puršl 3, Zach a Zděradička po 2
Nejlepší hráči utkání: Janík (BC Vysočina) – Schinko (BA Sparta)