Veselému scházel bod k double-double. Barcelona ale Boloňu hladce přejela

📁 Evropské poháry, Topstory 🕔31.1.2024

Barcelona si ve 24. kole Euroligy na domácí palubovce hladce poradila s italskou Boloňou a zůstává na druhém místě tabulky. Devíti body k výhře přispěl Jan Veselý, vidět byl i rozehrávač Tomáš Satoranský.

Po většinu první čtvrtiny Barcelona dotahovala mírný náskok italského soupeře. V závěru čtvrtiny se ale dostala do vedení a to postupně navyšovala. Nakonec zvítězila vysoko 84:57 a připsala si již své šestnácté vítězství v probíhající sezoně.

Devět bodů, třináct doskoků a také tři asistence zaznamenal Jan Veselý, v závěru utkání se solidně rozehrál i Tomáš Satoranský, jenž duel ukončil s pěti body, pěti doskoky a sedmi přihrávkami.

Už během zítřejšího rána se Barcelona přesouvá do Srbska, kde v třaskavé atmosféře svede bitvu s aktuálně dvanáctou Crvenou zvezdou.