eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Žákovská liga U14 – 3. kolo | Probasket.cz

Novinky ze světa basketbalu – NBL, NBA, VTB

Žákovská liga U14 – 3. kolo

📁 Mládež 🕔10.11.2008
Žákovská liga U14 – 3. kolo

Úvodní víkend žákovské ligy přinesl opět jedno překvapení. Tým Zlína pokračoval ve velmi dobrém výkonu a doslava smetl z palubovky favorizovaný Snakes Ostrava.

Úvodní víkend žákovské ligy přinesl opět jedno překvapení. Tým Zlína pokračoval ve velmi dobrém výkonu a doslava smetl z palubovky favorizovaný Snakes Ostrava.

BC Vysočina – Tesla Pardubice 70:50

BBK IVes Brno – BK Pardubice 45:108

Komentář trenéra Pardubic: "Po šesti úvodních minutách bylo o osudu zápasu rozhodnuto. Na ukazateli skóre svítil stav 0:22. V tomto klání ne zcela přesvědčila dvojice Peterka-Šoula, ta k dosažení „svých“ bodů spotřebovala až zbytečně mnoho střelného prachu! Nejlepším hráčem na hřišti byl Viktor Půlpán. Ten prokazuje pohodu posledních týdnů a na jeho výkonech je to znát. V neděli již k tradiční skvělé obraně a rozehrávce přidal i body. Teď si jen přát, aby své výkony dokázal opakovat v každém zápase. Ostatní hráči střídali dobré momenty s o něco méně zdařilými prvky, ale na výsledku to mnoho stop nezanechalo. Jedinou kaňkou na utkání tak byla palubovka u jedné z postranních čar. Zde asi prosakovala vlhkost a na tomto místě se přihodilo několik ošklivých pádů a roznožek. Proto vyhrál ten, kdo se nezranil."

střelci Pardubice: Šoula 33, Peterka 29, Půlpán 18, Hanuš 9, Potoček 7, Vlček 6, Fadrný 4, Dohnal T. 2.

Proton Zlín – Snakes Ostrava 84:54

střelci Zlín: Smrža 21, Hegmon 18, Rubeš 15, Heinzel 12, Pumprla 11, Dvorský 4, Býček 3

TJ Slavia Kroměříž – NH Ostrava 78:146

Komentář NH Ostrava: "Důrazný pohovor s hráči po sobotním utkání odskákal v neděli sympatický a vůbec ne špatný tým Kroměříže. Zde již se předvedená hra blížila téměř tomu co běžně produkujem, byť v druhé čtrvtině to trochu připomínalo návrat k sobotnímu utkání. Většina hráčů se dostávala, byť u některých s menšími či většimi výhradami, ke své typické hře. Pozitivní je, že se na bodovém přídělu podíleli hráči poměrně rovnoměrně. Střelecky mírně vyčnívali třicetibodoví Dedek s Šubertem a téměř třicetibodový Krutílek. Přestože není ostuda obdržel od Kroměříže, který podle nás patří k silnějším týmům naší skupiny 78 bodů, bude potřeba trochu popracovat na obraně a i přes daných 146 bodů zlepšit koncovku."

Gymnázium Hladnov – JBC Brno 50:85

Tři čtvrtiny to vypadalo, že si hosté přijeli do Ostravy napravit reputaci z nepříliš podařeného prvního utkání s Prostějovem a drtili soupeře svým nasazením a dobrou obranou, poté pro brněnské hráče utkání jakoby skončilo, soupeř stále bojoval a hosté se jen dívali jak dostávají jeden koš za druhým.

Jiskra Kyjov – BK Prostějov 85:51

V nedělním utkání nastoupili Prostějovští s ne zcela zdravým Žemličkou, který měl pohmožděné chodidlo. Hostující hráči předvedli ospalý začátek a nebyli schopni se proti zónovému presinku domácích prosadit. Domácí brali prostějovským rozehrávačům míč a dosahovali snadné koše. Nepomohly ani dva oddechové časy, Kyjov snadno pronikal ze slabé strany pod koš a i proto vyhrál první čtvrtinu 34:5 a utkání bylo prakticky rozhodnuté. I když se hostům podařilo v dalších čtvrtinách hru srovnat, dotáhnout výsledkově se nedokázali.

Komentář trenéra Kyjova: "Velmi dobrý vstup našich chlapců do ligové soutěže. Chlapci si postupně v první půlce vytvořili potřebný náskok. Ve druhé půli již nebyla taková koncentrace a hlavně na mladších hoších byla znát únava z náročného dne. Nejlepšími hráči byli Bruno da Silva a Michal Urbánek, který byl i nejlepším střelcem s 34 body. Pochvalu za předvedený výkon zaslouží všichni hráči."

střelci Kyjov: Urbánek 34, Bruno 10, Cada 8, Růžica 6, Přikryl 6, Machalínek 4, Horák 2, Hála 2, Bíza 2

střelci Prostějov: Kořínek 18, Žemlička 10, Bláha 10, Novotný 7, Formánek 2, Goga 2, Vyroubal 2

Kondoři Liberec – Lokomotiva Plzeň 71:43

BSK Jičín – Jiskra Domažlice 70:112

střelci Domažlice: Štípek 38, Kozina 15, Klukan 15, Královec 14, Krůta 13, Anderle 8, Tauer 4, Navrátil 3, Weber 2

BK Děčín – BA Sparta 92:42

BK Ústí nad Labem – Sokol Písek 49:78

střelci Písek: Svoboda 18, Šlechta 15, Filipov 9, Šácha 8, Fořt 8, Koc 7, Plos 6, Steier 5, Procházka 2

BC Kolín – Sokol Vyšehrad 91:62

střelci Kolín: Lapáček 21, Stegbauer 19, Kudrna M. 16, Vejsada 10, Svoboda 10, Rovenský 4, Pacák 3, Kudrna V. 2, Křivka 2, Hrubý 2, Cabicar 2

střelci Vyšehrad: Choutka 18, Kunc 14, Fremut 10, Pavouček 8, Tomrle 7, Jelínek 5 

BK Brandýs nad Labem – Sokol Pražský 47:44

 

Sdílejte tento článek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace