eFotbal premiership golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Další nové tváře do Kooperativa NBL | Probasket.cz

Novinky ze světa basketbalu – NBL, NBA, VTB

Další nové tváře do Kooperativa NBL

📁 Domácí soutěže, KNBL, Topstory, Uncategorized 🕔25.7.2018
Další nové tváře do Kooperativa NBL

Please enter banners and links.

Ani horké počasí nebrání manažerům v doplňování hráčských kádrů pro novou sezonu Kooperativa NBL 2018/19. O některých nových hráčích jsme už psali. Nyní se podívejme, co přinesly na hráčském trhu poslední dny. 

Další čtyři nová jména si budeme muset pamatovat. Do USK Praha přichází na trenérský post další zahraniční kouč. Je jím mladý chorvatský trenér Dino Repeša, syn uznávaného kouče Jasmina Repeši. Dino, který trenérskou kariéru začal už v 19 letech přichází na Folimanku z působení u mládežnických reprezentací Chorvatska a Bosny a Hercegoviny. Působil také v Cedevitě Zagreb v roli asistenta. U mladého týmu USK to bude jeho trenérská premiéra v roli hlavního kouče. Nováčkem  na české basketbalové scéně bude 24 letý reprezentační rozehrávač Bosny a Hercegoviny Marko Rikolo  (na snímku)Tento 187 cm vysoký hráč se na novou sezonu upsal Královským Sokolům z Hradce Králové, kam míří se Slobody Tuzla.

Dres kolínských Medvědů si pro nadcházející sezonu vybral Alex Thompson. 203 cm vysoký hráč na pozici 4 přichází z tým NCAA Samford Buldogs. Rozehrávku Slunety Ústí nad Labem by měl vyztužit 30letý  Jaytomah Wisse. Na sever Čech míří po několika sezonách v BC Prievidza, kde týmu pomohl m.j. i k mistrovskému titulu. Hráčský pohyb jsme zaznamenali také mezi dalšími týmy KNBL. Z BK Olomoucko přichází do DEKSTONE Tuři Svitavy křídelník Martin Novák, který se s Růžičkovým klubem dohodl na tříleté smlouvě. Turům se také upsal podkošový Russell Woods, v minulé sezoně hájící barvy NH Ostrava. Na Folimanku se po třech sezonách v BK Lions Jindřichův Hradec vrací Dalibor Fait. Na hostování do Brna, které stále hledá nového sponzora, přichází z jihočeského týmu Lukáš Stegbauer. V brněnském dresu už nebude pokračovat Jan Tomanec, který se s klubem dohodl na ukončení spolupráce.

Foto: Facebook

Sdílejte tento článek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace