U20 ČR – Slovinsko 78:62 | Probasket.cz

U20 ČR – Slovinsko 78:62

📁 Mládež 🕔19.6.2009

Reprezentace ČR U20 se vypravila na turnaj ve Spišké Nové Vsi, kde se hned v úvodním zápase střetla se silným Slovinskem. Trenér Rón poslal do utkání pětici Kudláček, Palát, Hruban, Harčár, Slavík.

Reprezentace ČR U20 se vypravila na turnaj ve Spišské Nové Vsi, kde se hned v úvodním zápase střetla se silným Slovinskem. Trenér Rón poslal do utkání pětici Kudláček, Palát, Hruban, Harčár, Slavík. Našemu celku se povedl úvod utkání, v 6. minutě po trestných hodech Kudláčka svítilo na ukazateli skóre 11:4, po první čtvtině vedl český tým 21:14. Ve druhé desetiminutovce se Slovinci zlepšili a snížili manko na 4 body (35:31). Třetí část hry byla laděná spíše útočně a byla velmi vyrovnaná. Do posledního dějství se šlo za stavu 59:54. Výborná obrana v podání našich reprezentantů dovolila soupeři v závěrečné čtvrtině zaznamenat pouhých 8 bodů a závěrečná trojka Vojty Hrubana tak uzavřela skóre na 78:62.

U 20 ČR – Slovinsko 78:62