eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Ze čtenáře redaktorem? U nás je to možné – rozšiřte náš tým!

📁 Články, Topstory, Uncategorized 🕔7.1.2018
Ze čtenáře redaktorem? U nás je to možné – rozšiřte náš tým!

Please enter banners and links.

Sledujete basketbal a baví vás o něm psát? Pak jste klikli na správný odkaz! Probasket totiž rozšiřuje svůj tým redaktorů.

Jsme největší basketbalový portál v ČR a zprávami ze světa pod bezednými koši vás informujeme už bezmála 10 let. Nově sháníme basketbalové nadšence, pro něž je basketbal srdeční záležitostí a je jedno, jestli ten evropský, nebo slavná NBA. Budeme rádi, když budete psát o Eurolize, NBA, či elitních evropských soutěžích. Rovněž hledáme redaktora chlapeckého mládežnického basketbalu v ČR. Naše poptávka je poměrně pestrá, vybrat si v ní může každý.  Jste-li začínající sportovní novinář(ka), je start pod hlavičkou našeho webu pro vaši kariéru ideální.

 

Nabízíme adekvátní pracovní ohodnocení a časovou flexibilitu práce z domu od vašeho počítače. Pokud vás naše nabídka zaujala, pište nám na e-mailovou adresu lukas.jungvirt@seznam.cz , nebo do zpráv na naší Facebookové stránce a věříme, že najdeme společnou řeč.

 

Foto: internet

Sdílejte tento článek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace