eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Autosalon dějištěm losu Hyundai F4! | Probasket.cz

Novinky ze světa basketbalu – NBL, NBA, VTB

Autosalon dějištěm losu Hyundai F4!

📁 Články, Domácí soutěže, Ostatní domácí soutěže, Topstory 🕔2.2.2018
Autosalon dějištěm losu Hyundai F4!

Přestože ještě není znám poslední semifinalista Final4 Českého poháru, nalosovala trojice mužů v čele s předsedou ČBF Miroslavem Janstou semifinálové dvojice na závěrečný turnaj do Svitav.

V příštím týdnu si to ve čtvrtfinálovém dvojzápasu ještě rozdají Opava s obhájcem z Nymburku a jakkoli letos svěřenci Petra Czudka produkují skvělý basketbal, dvojzápas dává velkou výhodu mistrovi. Ten disponuje lepší podkošovou sestavou a celkově širším kádrem.

Zajímavostí celého losování byly tentokrát prostory. Odehrálo se totiž v autosalonu Hyundai a každý z klubů, které do Final4 pronikly, symbolizoval jeden vůz. Pánové po krátkém představení automobilů i klubů poté začali losovat klíčky od aut a podle toho, které z nich „zablikalo“, bylo umístěno do turnajového pavouka.

Nejprve byli vytaženi oba ligoví finalisté, kteří se v případě postupu (a u Nymburku to platí nadvakrát) mohou utkat znovu až ve finále. K nemalé radosti domácího pořadatele ze Svitav, byli Tuři přisouzeni právě k Nymburku, zatímco jejich východočeský rival byl nakonec přiřazen k Děčínu.

Závěrem připomeňme webovou stránku Final4, kde si můžete od této chvíle objednávat vstupenky a dozvíte se na něm mnoho zajímavého o basketbalovém svátku, jenž proběhne 17. a 18. února.

Los semifinále Hyundai Final4 (17.2.):

15:00 BK ARMEX Děčín – BK JIP Pardubice

18:00 ČEZ Basketball Nymburk / BK Opava – DEKSTONE Tuři Svitavy

 

Foto: Facebook

Sdílejte tento článek

Podobné články

Lukáš Palyza do BK Olomoucko

Lukáš Palyza do BK Olomoucko

Přestupem letošní léta lze označit návrat Lukáše Palyzy do Kooperativa NBL. Reprezentační křídelník podepsal víceletý kontrakt s BK Olomoucko. "O Lukáše

Více
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace