eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Liga Mistrů: Nymburk pokračuje v nevyrovnaných výkonech

0 Comments 📁 Články, Evropské poháry, Topstory, Zahraniční soutěže 🕔9.11.2017

Tentokrát svěřenci Orena Amiela padli pa palubovce italského Avellina. Nymburk sice dominoval na útočném doskoku, ale tentokrát jej zradila žalostná úspěšnost střelby. Po pěti utkáních mají Středočeši v Lize Mistrů bilanci 2-3.

Český mistr se držel ve vedení pouze pár chvil v první čtvrtině, v níž s domácími držel krok šest minuty. Poté se Američané v dresu Avellina začali individuálně prosazovat a do konce úvodní části otočili z 11-12 na 23-14. Italský celek těžil po celý zápas z vynikající střelby za dva body, jejíž úspěšnost činila 65 %. Nymburk naopak střílez pole se souhrnnou úspěšností 36 %, a tak Avellino drželo české mistry na distanc a jeho náskok se pohyboval mezi šesti až deseti body. Těsně před poločasem snižoval Lawrence z čáry trestného hodu na 42-36. Na hostech bylo vidět, jak jim schází v obraně Pavel Pumprla a po přestávce se to znovu projevilo, neboť domácí za dvě minuty zásluhou Filloye zaknihovali minišňůru 7-2 a přestože Benda s Bohačíkem krátkodobě snížili na 53-48, bylo to tento večer od Nymburku vše. Avellino naopak ještě navýšilo své vedení a porazilo Nymburk 80-63. Středočechům nepomohlo ani 17 útočných doskoků, neboť vedle špatné střelby nebyli schopni ubránit domácí trojici Filloy, Rich a Wells, jež se složila na 58 bodů domácího týmu. Nejlepším střelcem Nymburku se stal s 18 body Vojtěch Hruban, jemuž se dařilo zejména za dálky, kde to měl 4/5.

Sigida Avellino – ČEZ Basketball Nymburk : (23:14, 19:22, 19:14, 19:13)

Body: Rich 23, Wells 19, Filloy 16 (5 asistencí) – Hruban 18, Lawrence 12, Ray 10
Doskoky: 31 – 40
Trojky: 6/18 – 7/24
TH: 14/22 – 10/15
Asistence: 14 – 10
Ztráty: 9 – 12
Fauly: 19 – 14