eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

V Bekse končí Parks, zdravotní trable má Škranc | Probasket.cz

Novinky ze světa basketbalu – NBL, NBA, VTB

V Bekse končí Parks, zdravotní trable má Škranc

📁 Archiv, Články, Domácí soutěže 🕔4.9.2017
V Bekse končí Parks, zdravotní trable má Škranc

Basketbalisty BK JIP Pardubice provázejí v úvodu nové sezony zdravotní problémy, které vyústily v ukončení působení Trevina Parkse a několikaměsíční absenci Davida Škrance.

Amerického rozehrávače Trevina Parkse, angažovaného klubem pro sezonu 2017/18 na pozici 1, provázejí zdravotní potíže kvůli kterým vynechal podstatnou část dosavadní tréninkové přípravy a neodcestoval s týmem ani k prvnímu přípravnému turnaji do Polska. Vedení klubu se s hráčem dohodlo na ukončení kontraktu a v současné době intenzivně řeší angažování nového rozehrávače. „Přestože jsme přesvědčeni o Trevisových basketbalových kvalitách a schopnostech, tak bohužel, jeho aktuální zdravotní stav není slučitelný s aktivním zapojením do hry. Nevylučujeme, že se Trevin v budoucnu objeví v dresu Beksy, ovšem momentálně jsme nuceni přivést nového hráče na pozici středního rozehrávače,“ vysvětluje generální manažer klubu Martin Marek. Jedenadvacetiletý křídelník David Škranc si v průběhu přípravy na novou sezonu zranil koleno a čeká ho několikaměsíční rekonvalescence.

Pardubičtí basketbalisté, které za 14 dní čeká první utkání v kvalifikaci pro FIBA Europecup, jsou tak v hodně nezáviděníhodné situaci.

Sdílejte tento článek

Podobné články

Dříve nevídaná věc: další Američan Válečníkem!

Dříve nevídaná věc: další Američan Válečníkem!

Vedení Děčína reaguje na neúspěšnou sezonu radikální přestavbou kádru. Po čtyřech koncích angažmá a nových posilách Žiklovi a Autreymu uvidíme

Více
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace