eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Pardubičtí basketbalisté zahájili netradičně | Probasket.cz

Novinky ze světa basketbalu – NBL, NBA, VTB

Pardubičtí basketbalisté zahájili netradičně

📁 Archiv, Články, Domácí soutěže, Topstory 🕔10.8.2017
Pardubičtí basketbalisté zahájili netradičně

V pondělí 7. srpna zahájili basketbalisté BK JIP Pardubice přípravu na novou sezonu 2017/18. A start do nové sezony byl vskutku netradiční. Sice chyběli kouč Levell Sanders a Michal Svoboda, kteří byli na ME U18, Kamil Švrdlík, který se připravuje s reprezentací ČR na ME, a Trevin Parks, který byl teprve na cestě z USA, ale na  zbytek týmu čekalo překvapení. Z haly na Dukle se totiž přesunuli ke 14. pluku logistické podpory, kde pro ně tamní instruktoři připravili armádní výcvik přežití.

Dopolední část byla lehčí a hráči si vyzkoušeli různé teambuildingové aktivity a jednoduché hry. Další část byla už náročnější a hráči si na vlastní kůži mohli vyzkoušet základy pro přežití ve volné přírodě. Program to byl zajímavý a tak si hráči mohli vyzkoušet v terénu třeba i přípravu večeře, čekalo je noční pochodové a orientační cvičení i přespání pod stany. I když to pro hráče byla první taková zkušenost, rozhodně si nestěžovali. Poznali, co vojáci musí znát a umět. Třeba pro americké hráče to byla nezvyklá zkušenost a novinka se kterou se ještě nesetkali. A rozhodně to přispělo ke stmelení kolektivu, což byl hlavní smysl akce. Celý první týden se pardubičtí basketbalisté věnují spíše nebasketbalovým aktivitám (padleboarding a pod.) a zakončí ho v pátek společným grilováním.

Foto: BK JIP Pardubice

Sdílejte tento článek

Podobné články

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace