eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Nový ročník Kooperativa NBL rozlosován | Probasket.cz

Novinky ze světa basketbalu – NBL, NBA, VTB

Nový ročník Kooperativa NBL rozlosován

📁 Archiv, Články, Domácí soutěže, Topstory 🕔26.7.2017
Nový ročník Kooperativa NBL rozlosován

Kooperativa NBL už zná jízdní řád nového ročníku 2017-18. Na startu bude opět 12 mužstev mezi kterými nechybí ani Prostějov.

Základní část soutěže odstartuje ve středu 4. října a její první polovina skončí v sobotu 2. prosince. O týden později začne odvetná část, kterou zakončí 22. kolo 14. února 2018. Následovat bude nadstavbová část ve skupinách A1 a A2 (po šesti týmech. Po ní vyvrcholí KNBL zápasy play-off. Čtvrtfinálové a semifinálové série se budou hrát na 4 vítězná utkání systémem 2-2-1-1-1. O titul a třetí místo se bude hrát nově na 2 vítězné zápasy systémem 1-1-1.

Z pohledu umístění v minulém ročníku budou nejatraktivnější zápasy seřazeny do 4. až 8. kola. Ve 4. kole je na pořadu utkání Děčín – Nymburk, v 5. kole Opava – Děčín, v 6. kole Děčín – Pardubice, Nymburk – Opava, v 7. kole Pardubice – Nymburk, v 8. kole Opava – Pardubice.

Sdílejte tento článek

Podobné články

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace