eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Dominez Burnett pokračuje v Pardubicích | Probasket.cz

Novinky ze světa basketbalu – NBL, NBA, VTB

Dominez Burnett pokračuje v Pardubicích

📁 Archiv, Články, Domácí soutěže, Topstory 🕔17.7.2017
Dominez Burnett pokračuje v Pardubicích

Elitní střelec Beksy v minulé sezoně, čtyřiadvacetiletý americký shooting guard Dominez Burnett, bude i v nové sezoně oblékat dres BK JIP Pardubice.

Uplynulá sezona byla Burnettovou první na evropském kontinentu a udělal si v ní dobré jméno nejen na české basketbalové scéně. V dlouhodobé části KNBL ovládl žebříček střelců s výborným průměrem 18,5 bodu na zápas. Ve FIBA Europe Cupu byl s průměrem 18,7 bodu pátým nejlepším střelcem soutěže. V Kooperativa NBL měl v minulé sezoně úspěšnost střelby za 2 body 57,7 %, za 3 body 32,7 %, TH 73,8 %. Ve FIBA Europe Cupu pak za 2 body 58,6 %, za 3 body 30,2 %, TH 68,5 %.

„Dominez hned ve své nováčkovské sezoně ukázal veliký potenciál a stal se důležitým pilířem naší hry nejen v zápasech KNBL, ale i FIBA Europe Cupu. Proto byl pochopitelně naší prioritou na seznamu hráčů na pozici koncového rozehrávače i pro další sezonu. Věříme, že se znalostí prostředí a další prací s našimi trenéry se v dresu Beksy bude dále zlepšovat. Důležitá byla i vlastní Dominezova motivace uspět s týmem v příští sezoně a pokusit se poprat o vyšší umístění. Nová smlouva řeší i jeho případný odchod za výkupné, přičemž se domníváme, že se podařilo vyjednat výhodné podmínky pro klub, abychom případně dokázali adekvátně zareagovat,“ řekl k novému angažmá Domineze Burnetta generální manažer BK JIP Paardubice Martin Marek.

 

Foto: BK JIP Pardubice

Sdílejte tento článek

Podobné články

Proti Finům a Bulharům bez Tomáše Satoranského

Proti Finům a Bulharům bez Tomáše Satoranského

Trenér Ronen Ginzburg se bude muset v nadcházejících utkáních kvalifikace o MS 2019 proti Finsku a Bulharsku obejít bez Tomáše

Více
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace