eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Dominez Burnett pokračuje v Pardubicích | Probasket.cz

Novinky ze světa basketbalu – NBL, NBA, VTB

Dominez Burnett pokračuje v Pardubicích

0 Comments 📁 Archiv, Články, Domácí soutěže, Topstory 🕔17.7.2017
Dominez Burnett pokračuje v Pardubicích

Elitní střelec Beksy v minulé sezoně, čtyřiadvacetiletý americký shooting guard Dominez Burnett, bude i v nové sezoně oblékat dres BK JIP Pardubice.

Uplynulá sezona byla Burnettovou první na evropském kontinentu a udělal si v ní dobré jméno nejen na české basketbalové scéně. V dlouhodobé části KNBL ovládl žebříček střelců s výborným průměrem 18,5 bodu na zápas. Ve FIBA Europe Cupu byl s průměrem 18,7 bodu pátým nejlepším střelcem soutěže. V Kooperativa NBL měl v minulé sezoně úspěšnost střelby za 2 body 57,7 %, za 3 body 32,7 %, TH 73,8 %. Ve FIBA Europe Cupu pak za 2 body 58,6 %, za 3 body 30,2 %, TH 68,5 %.

„Dominez hned ve své nováčkovské sezoně ukázal veliký potenciál a stal se důležitým pilířem naší hry nejen v zápasech KNBL, ale i FIBA Europe Cupu. Proto byl pochopitelně naší prioritou na seznamu hráčů na pozici koncového rozehrávače i pro další sezonu. Věříme, že se znalostí prostředí a další prací s našimi trenéry se v dresu Beksy bude dále zlepšovat. Důležitá byla i vlastní Dominezova motivace uspět s týmem v příští sezoně a pokusit se poprat o vyšší umístění. Nová smlouva řeší i jeho případný odchod za výkupné, přičemž se domníváme, že se podařilo vyjednat výhodné podmínky pro klub, abychom případně dokázali adekvátně zareagovat,“ řekl k novému angažmá Domineze Burnetta generální manažer BK JIP Paardubice Martin Marek.

 

Foto: BK JIP Pardubice

Sdílejte tento článek

Podobné články

Scott Martin novým hráčem Beksy

Scott Martin novým hráčem Beksy

Dalším novým hráčem BK JIP Pardubice pro nadcházející sezonu bude osmadvacetiletý americký hráč na pozici 4 Scott Martin, který by

Více

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace