eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Tomáše Satoranského skolila nemoc, proti Chicagu nehrál

📁 Články, NBA, Topstory, Zahraniční soutěže 🕔11.1.2017

Český rozehrávač zápasí s nemocí, a tak znovu jen z povzdálí sledoval výhru svého Washingtonu nad Bulls.

Vítězství 101:99 zařídil přesnou trefou John Wall přes bránícího Robina Lopeze šest sekund před koncem, když krátce předtím zařídil vyrovnávací koš.

V utkání proti oslabenému soupeři, jemuž z nejrůznějších příčin scházeli Jimmy Butler, Dwyane Wade nebo Nikola Mirotič, zaznamenal 26 bodů a 14 asistencí a byl nejlepším střelcem Wizards. Ti mají díky desátému domácímu vítězství v řadě nyní vůbec poprvé v sezóně kladnou bilanci vítězství a porážek. Kromě Walla se na výhře shodně 19 body výrazně podíleli Bradley Beal a Markieff Morris, který proměnil všechny tři trojky. V dresu Bulls byl nejlepším střelcem nováček Denzel Valentine, autor 19 bodů. 12 bodů a 6 asistencí zaznamenal Rajon Rondo, jehož kouč Hoiberg poslal do hry poprvé od 30. prosince uplynulého roku.

Hráči Washingtonu znovu pokazili první poločas, v němž v jednu chvíli prohrávali už o 18 bodů. Dvouciferný náskok hostů však vymazali ve třetí čtvrtině, kterou vyhráli o 16 bodů, z toho posledních šest minut poměrem 21:6.