Tomáš Satoranský k zápasu do Bostonu neodcestoval | Probasket.cz

Tomáš Satoranský k zápasu do Bostonu neodcestoval

📁 Články, NBA, Topstory, Zahraniční soutěže 🕔12.1.2017

Český rozehrávač zůstal kvůli nemoci doma ve Washingtonu.

O porážce 117:108 na palubovce Celtics se tak dozvěděl pouze zprostředkovaně. Hostům z hlavního města USA tentokrát nevyšla závěrečná čtvrtina, kterou prohráli o jedenáct bodů. Necelých šest minut před koncem vedli 99:98, následně ovšem během tří minut inkasovali třináct bodů, včetně tří trojek za sebou. Domácí otočili na 111:99 a ve zbývajících dvou minutách si už 24. vítězství v sezóně pohlídali.

V jejich dresu exceloval Isaiah Thomas. Hbitý rozehrávač zaznamenal celkem 38 bodů, z toho 20 v rozhodující závěrečné čtvrtině, a přidal ještě 6 doskoků a 5 asistencí. Na druhé straně mu zdatně konkuroval Bradley Beal, autor 35 bodů a šesti trojek. Zápas naopak vůbec nevyšel Johnu Wallovi. Opora Wizards proměnila pouze 4 z 21 pokusů ze hry a zaznamenala 9 bodů a 10 asistencí.