eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

19. ročník Streetball Cup – Memoriál Mistra Jana Husa | Probasket.cz

Novinky ze světa basketbalu – NBL, NBA, VTB

19. ročník Streetball Cup – Memoriál Mistra Jana Husa

📁 Články, Domácí soutěže, Ostatní domácí soutěže, Topstory 🕔10.7.2016
19. ročník Streetball Cup – Memoriál Mistra Jana Husa

Rádi bychom vás pozvali na tradiční streetballový turnaj do České Třebové. Letošní 19. ročník Streetball Cup – Memoriálu Mistra Jana Husa se uskuteční v sobotu 16. července ve sportovním areálu českotřebovského gymnázia. Basketbalový portál proBasket.cz je oficiální mediální partner této super akce!

Hrát se bude ve dvou kategoriích: Muži 16+, Ženy 16+

I letos se můžete těšit na zvučné jméno v podobě patrona. Letos jím bude Kamil Švrdlík, reprezentant ČR, pivot BK JIP Pardubice, několikanásobný finalista NBL a mistr ČR 3×3!

Připravuje se bohatý doprovodný program jako tomu bylo v loňském roce, exhibice, vystoupení, promoakce, soutěže pro fanoušky.
Hlavním bodem doprovodného programu bude exhibice basketbalistů na vozíku z Pardubic, kterým se společně s KOUBASKETem Jakuba Houšky budeme snažit přispět na jejich činnost. Touto charitativní sbírkou se bude opět pomáhat na dobrou věc.

Po loňském úspěchu proběhne opět dětský den s atrakcemi jako skákací hrad, basketbalovými minikoši aj., proto si s sebou neváhejte vzít podporu. Zábava bude pro všechny!

Startovné činí 500 Kč/tým, ve kterém je zajištěn pitný režim a ovocné občerstvení po celou dobu turnaje, dárky od firmy Perskindol, Basket-obchod.cz, Spalding + další drobnosti pro všechny hráče.

Hrát se bude tradičně o velice hodnotné ceny. Loni se zúčastnilo 30 mužských a 8 ženských týmů, proto s přihláškou neváhejte a zaregistrujte se co nejdříve, kapacita týmů bude omezena. Díky tomu, že se podílíme na plánovaném streetballovém turnaji v rámci Olympijského parku Pardubice 2016, získají finalisté obou kategorií našeho turnaje právo startu na tomto jedinečném klání „pod olympijskými kruhy“, které proběhne 13.8. v Pardubicích.

Více informací, jak při přihlašování postupovat, naleznete na našem webu v sekci „Přihláška“, kde je třeba vyplnit jednoduchý elektronický formulář

Pro ty, kteří na turnaji ještě nebyli, přidáváme odkaz na videoreport z loňského ročníku.

Akce vyvrcholí velkou afterparty, proto není problém zajistit ubytování i pro týmy z daleka.

Další novinky budou na facebooku, ať jste v obraze:
www.facebook.com/streetballhus

Více informací také na: www.streetballhus.cz

Těšíme se na vaši hráčskou i diváckou účast!

 

promo novinka

Sdílejte tento článek

Podobné články

My sme tu doma aneb Levickí Patrioti – MBK Handlová

My sme tu doma aneb Levickí Patrioti – MBK Handlová

Sváteční listopadový víkend jsme se rozhodli strávit u našich východních sousedů, konkrétně exkurzí v klubu BK Levickí Patrioti. Úřadující mistři

Více
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace