eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

19. ročník Streetball Cup – Memoriál Mistra Jana Husa | Probasket.cz

Novinky ze světa basketbalu – NBL, NBA, VTB

19. ročník Streetball Cup – Memoriál Mistra Jana Husa

📁 Články, Domácí soutěže, Ostatní domácí soutěže, Topstory 🕔10.7.2016
19. ročník Streetball Cup – Memoriál Mistra Jana Husa

Rádi bychom vás pozvali na tradiční streetballový turnaj do České Třebové. Letošní 19. ročník Streetball Cup – Memoriálu Mistra Jana Husa se uskuteční v sobotu 16. července ve sportovním areálu českotřebovského gymnázia. Basketbalový portál proBasket.cz je oficiální mediální partner této super akce!

Hrát se bude ve dvou kategoriích: Muži 16+, Ženy 16+

I letos se můžete těšit na zvučné jméno v podobě patrona. Letos jím bude Kamil Švrdlík, reprezentant ČR, pivot BK JIP Pardubice, několikanásobný finalista NBL a mistr ČR 3×3!

Připravuje se bohatý doprovodný program jako tomu bylo v loňském roce, exhibice, vystoupení, promoakce, soutěže pro fanoušky.
Hlavním bodem doprovodného programu bude exhibice basketbalistů na vozíku z Pardubic, kterým se společně s KOUBASKETem Jakuba Houšky budeme snažit přispět na jejich činnost. Touto charitativní sbírkou se bude opět pomáhat na dobrou věc.

Po loňském úspěchu proběhne opět dětský den s atrakcemi jako skákací hrad, basketbalovými minikoši aj., proto si s sebou neváhejte vzít podporu. Zábava bude pro všechny!

Startovné činí 500 Kč/tým, ve kterém je zajištěn pitný režim a ovocné občerstvení po celou dobu turnaje, dárky od firmy Perskindol, Basket-obchod.cz, Spalding + další drobnosti pro všechny hráče.

Hrát se bude tradičně o velice hodnotné ceny. Loni se zúčastnilo 30 mužských a 8 ženských týmů, proto s přihláškou neváhejte a zaregistrujte se co nejdříve, kapacita týmů bude omezena. Díky tomu, že se podílíme na plánovaném streetballovém turnaji v rámci Olympijského parku Pardubice 2016, získají finalisté obou kategorií našeho turnaje právo startu na tomto jedinečném klání „pod olympijskými kruhy“, které proběhne 13.8. v Pardubicích.

Více informací, jak při přihlašování postupovat, naleznete na našem webu v sekci „Přihláška“, kde je třeba vyplnit jednoduchý elektronický formulář

Pro ty, kteří na turnaji ještě nebyli, přidáváme odkaz na videoreport z loňského ročníku.

Akce vyvrcholí velkou afterparty, proto není problém zajistit ubytování i pro týmy z daleka.

Další novinky budou na facebooku, ať jste v obraze:
www.facebook.com/streetballhus

Více informací také na: www.streetballhus.cz

Těšíme se na vaši hráčskou i diváckou účast!

 

promo novinka

Sdílejte tento článek

Podobné články

Lukáš Palyza do BK Olomoucko

Lukáš Palyza do BK Olomoucko

Přestupem letošní léta lze označit návrat Lukáše Palyzy do Kooperativa NBL. Reprezentační křídelník podepsal víceletý kontrakt s BK Olomoucko. "O Lukáše

Více
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace