NBA PLAYOFF: Boston snížil sérii, San Antonio a Cleveland vedou 3-0

📁 Články, NBA, Topstory, Zahraniční soutěže 🕔23.4.2016

V prvním kole playoff se zápasy přesunuly k celkům z druhé části tabulky. Jediný tým, který dokázal využít výhodu domácího prostředí, byl Boston.

Celtics odvrátili hrozbu

I přes návrat, který Hawks předvedli po dvacetibodovém deficitu, nedokázali domácí položit. Isaiah Thomas nastřílel 42 bodů a dovedl Celtics k cennému vítězství. Stav série je nyní 2-1 pro Atlantu.

Spurs se nenechali zaskočit

Teprve v posledních třech minutách druhé čtvrtiny se Grizzlies ujali prvního vedení v zápase z celé série (nepočítaje první koš Vince Cartera a krátkého vedení 3-2 v prvním zápase v San Antoniu). Třetí utkání už bylo více vyrovnané, ale ani tak si Spurs nedovolili zaváhat a z Memphisu si odnesli vítězství.

Cavaliers si pohlídali třetí zápas

Ani další dramatický souboj nepřinesl zvrat, ve kterém by Pistons dokázali vytěžit vítězství nad vedoucími Cavs. Poslední nadějí pro Detroit bude nedělní duel.